سيستم مديريت محتواي ياس/دفتر امام جمعه بخش چترود  

مطالب

خانه مشهور لیست اضافه

حضور و سخنرانی امام جمعه محترم در جمع انجمن دوستداران طبیعت

ارسال شده توسط: مدیریت سایتبازدید شده: 80 مرتبه
دسته: سخنرانیتاریخ: 1400.09.14
 
حضور و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه محترم در جمع انجمن دوستداران طبیعت مورخه 1400/08/28http://yascms.ir/emam/gozaresh/bb525.JPG


الحمدلله، الصلاة والسلام علی رسول الله وعلی آله آل الله
السلام علیکم یا شهداء ، یا سعداء،یا نجباء،السلام علیکم یا اهل التوحید ،السلام علیکم یا انصار الله،السلام علیکم یا انصار رسول الله(ص)،السلام علیکم یا انصار امیرالمومنین(ع)،السلام علیکم یا انصار فاطمة الزهرا(س) سیدة النساء العالمین،السلام علیکم یا انصار الحسین(ع)،السلام علیکم یا انصار تسعة المعصومین من ذریة الحسین(ع)، السلام علیکم یا انصار مولانا صاحب الزمان(عج)، السلام علیکم یا انصار امام الخمینی، السلام علیکم یاانصار امام الخامنه ای .

روز جمعه 28 آبان ماه در خدمت برادران وخواهران انجمن دوستداران طبیعت و در جوار شهدای والامقام هستیم که مزارشان دارالشفاست و دردها دوا می شود و گره ها باز می شود، آمده ایم عهد ومیثاق ببندیم که پیرو راه این شهدای گرانقدر باشیم، این شهدا از قطره قطره خون خود گذشتند و جان وهستی خود را اهدا کردند تا به ما حیات جاودانه اهدا کند، نفس کشیدن ما و زنده ماندن ما از برکت شهداست، ما دوست داریم پیرو این شهدا باشیم و از شفاعت این شهدا بهره مند شویم . امروز و در حضور شهردار محترم ، شورای اسلامی و مسئول محترم ورزش و دهیاران محترم و برادر عزیز بسیجی و دوستداران طبیعت با شهدا عهد ببندیم که ما هم پیرو نظافت وتمیزی هستیم، « النَّظَافَةُ مِنَ الْإِيمَانِ » (1) همانطور که خدا زیباست و زیبایی را دوست دارد ماهم تصمیم داریم بخش و منطقه خودمان را ازآلودگی پاک و پاکیزه کنیم. من از مردم بخش و روستاهای چترود، از برادران وخواهران تقاضا می کنم به این گروه خیرخواه و خودجوش و مردمی بپیوندند و دوستدار طبیعت باشند و کمک کنید تا محیط زندگی خود را پاکیزه نگه دارید و کمک یار دهیار محترم و شورای اسلامی و در شهر کمک شهردار محتر م و برادران عزیز شهرداری باشند، همه باهم و محیط زندگی مان را پاک و پاکیزه نگه داریم که خداوند پاکیزگی را دوست دارد. شروع کار ما از مزار شهدای والامقام است. من از همه شما تشکر و قدردانی می کنم، ان شاءالله نماز جمعه را هم فراموش نکنید ،هر برکتی است ازبرکت نماز و دیانت است. ان شاءالله موفق و سربلند باشید.

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

پی نوشت:

1- مستدرك‏الوسائل، ج 16 ،ص316.


چاپ این نسخه درجه: 0.00   چند مرتبه به این پست امتیاز داده اند: 0 مرتبه

نظرات

تنها کابران عضو میتوانند نظر دهند.
 
 

 
 طراحی سايت توسط شهر الکترونیک کرمان  پشتیبان رسمی سیستم مدیریتی سایت ساز دریا طراحی شده است.