سيستم مديريت محتواي ياس/دفتر امام جمعه بخش چترود

سخنرانی امام جمعه محترم در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی به مناسبت بزرگداشت دومین سالگرد شهادت شهید سردار حاج قاسم سلیمانی


سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه محترم در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی به مناسبت بزرگداشت دومین سالگرد شهادت شهید سردار حاج قاسم سلیمانی در مورخه 1400/09/24


http://yascms.ir/emam/gozaresh/bb525.JPG


الحمدلله، الصلاة والسلام علی رسول الله وعلی آله آل الله

السلام علیک یا صاحب الزمان(عج)، السلام علیکم یا شهداء، یا سعدا، یا نجباء .

بنده نیز به نوبه خود خدمت مدیران ، بخشداران محترم و ائمه محترم جمعه خیرمقدم عرض می کنم ، از فرماندار محترم بخاطر تشکیل این جلسه تشکر می کنم. از فرمایشات جناب آقای یزدی استفاده کردیم.

برپایی موکب در مسیر حرکت زائران :


برنامه ما در شهر چترود با توجه به اینکه در مسیر حرکت زائرین بزرگوار هستیم برپایی موکب است . ان شاءالله به خواست خدا از گورچوئیه ( نقطه شروع بخش چترود) تا هوتک موکب می زنیم تا به نحو شایسته از زائرین پذیرایی شود. در خود منطقه هم ، مدارس و مساجد می توانند برنامه های متنوعی انجام بدهند، باتوجه به ایام فاطمیه دو روز بعد شهادت حاج قاسم ، در نظر داریم یک برنامه خاص در فاطمیه برگزار کنیم. یک مراسم بزرگ و باشکوهی به مناسبت روز شهادت حضرت زهرا (س) ، دوستان هم مایل باشند تشریف بیاورند. در خدمت حاج آقای رنجبر امام جمعه کاظم آباد هستیم، ان شاءالله بتوانیم با کمک هم برنامه های خوبی تدارک ببینیم، از بخشدار محترم هم تشکر می کنم.

دو نکته درباره مکتب حاج قاسم خدمت شما عرض کنم:

ولایتمداری ویژگی بارز سردار شهید حاج قاسم سلیمانی :


اولین نکته بحث ولایت مداری و پیرو ولی بودن ایشان است که وقتی به رفتار و فرمایشات شهید سلیمانی نگاه می کنیم ، ولایتمداری اوج می زند . از سلمان فارسی سوال کردند: شما همراه امیرالمومنین (ع) بودید ولی یک رد پا بیشتر نیست، رد پای شما کجاست؟ سلمان جواب داد: من در راه رفتن هم به مولا علی(ع) اقتدا میکنم و قدم جا پای او می گذارم. واقعا شهیدسلیمانی چهره شاخص ولایت مداری در بین فرماندهان ومسئولین ماست.

شهید سلیمانی اهل حزب و جناح نبود :

نکته دوم نگاه ولایی شهید سلیمانی است و او هرگز نگاه خطی وحزبی به مسائل کشور نداشت و در صحبت ها و برخوردهای خود هم، حزبی و خطی رفتار نمی کرد ، همین راز موفقیت ایشان بود که خودش را اسیر حزب و خط سیاسی و یک گروه خاص نکرد و فانی در ولایت بود.
ان شاءالله این دو نکته از مکتب سلیمانی درسی برای همه مدیران ما باشدو ان شاءالله که بتوانیم خدمتگزار همه شهدا خصوصا این دو شهید بزرگوار باشیم.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته


http://yascms.ir/emam/gozaresh/27azar40030.jpg

http://yascms.ir/emam/gozaresh/27azar40031.jpg

http://yascms.ir/emam/gozaresh/27azar40032.jpg

http://yascms.ir/emam/gozaresh/27azar40033.jpg

http://yascms.ir/emam/gozaresh/27azar40034.jpg

http://yascms.ir/emam/gozaresh/27azar40035.jpg

http://yascms.ir/emam/gozaresh/27azar40036.jpg

http://yascms.ir/emam/gozaresh/27azar40037.jpg

http://yascms.ir/emam/gozaresh/27azar40038.jpg


انتشار در سایت: سيستم مديريت محتواي ياس/دفتر امام جمعه بخش چترود
نویسنده: مدیریت سایت
لینک مستقیم: http://www.yascms.ir/index.php?module=News&do=View&id=9884